Історія парафії Богоявлення Господнього

Парафія Богоявлення Господнього заснована з благословення Правлячого Архієрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) 10 жовтня 2011 року Божого.

19 грудня 2011 року, в празник Св. Миколая, відбулося освячення хреста, наріжного каменя та місця під будівництво молитовної каплиці на парафії Богоявлення Господнього.

Чин освячення здійснив протопресвітер Північно-західного деканату міста Івано-Франківська о.Борис Гобир у співслужінні адміністратора парафії о.Зеновія Слоїка, голови Молодіжної комісії о.Віталія Дем’янця, сотрудника храму святої великомучениці Параскевії (Опришівці) о.Тараса Огара, диякона Ярослава Рохмана та працівників Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ: о.Івана Саса, о.Андрія Заліського, о.Михайла Віхотя, о.Арсена Панчака та диякона Мирослава Татумиряка.

В урочистостях узяли участь також представники міської влади, а зокрема секретар міськради Руслан Марцінків, а також депутати міськради Роман Харук та Тарас Бережанський.

У своєму вітальному слові о.Борис Гобир наголосив на тому, що церков може бути замало, але їх ніколи не буває забагато, а тому будівництво нового храму є вимогою та необхідністю сьогодення і побажав о.Зеновію Слоїку великої терпеливості в організації даної парафії.