Чин Соборування на Парафії Богоявлення Господнього

У п'ятницю, 8 червня, відбувся Чин Соборування на Парафії Богоявлення Господнього, в каплиці інституту менеджменту та економіки «Галицька Академія» (м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 227).

Традиційно таїнство відправляло семеро священиків – о.Зеновій Слоїк (адміністратор парафії Богоявлення Господнього), о.Володимир Лось (капелан монастиря сс. Мироносиць), о.Іван Сас (парох храму Вознесіння Господнього), о.Арсен Панчак (сотрудник храму Зіслання Святого Духа), о.Михайло Віхоть (сотрудник храму Архістратига Михаїла), о.Назарій Бедрій (сотрудник при монастирі Св. Андрія Первозванного), о.Василь Чорній (священик храму Різдва Христового) та диякон Мирослав Татумиряк.

Чин Соборування розпочався після Служби Божої, яку очолив о. Назарій Бедрій. В часі Служби Божої всі бажаючі мали можливість приступити до Святої тайни Покаяння та Пресвятої Євхаристії для того, щоб духовно підготуватися до участі в Соборуванні.

Нагадаємо, що призначення таїнства Соборування — цілковите зцілення людини. У молитвах, що читаються при звершенні таїнства, неодноразово звертаються до Бога прохання про прощення гріхів страждаючих та про їх одужання.

Саме тілесне зцілення у молитвах таїнства ставиться у залежність від зцілення душевного, для якого необхідне покаяння, тобто прощення гріхів, поєднане з твердою обіцянкою виправити своє життя відповідно до заповідей Божих.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ