Подячна Служба Божа з нагоди закінчення серії благодійних концертів «Разом –для молоді»

У четвер, 3 березня, у храмі Зіслання Святого Духа (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 103 б) відбулася подячна Служба Божа з нагоди закінчення серії благодійних концертів «Разом –для молоді».

Нагадаємо, що починаючи з 29 січня до 27 лютого цього року відбулося 10 концертів по містах і селах області по збору коштів на будівництво молодіжного оздоровчо-відпочинкового духовно-реколекційного центру в урочищі «Ровені» у с. Рибне Тисменицького району Івано-Франківської області.

У концертах приймали участь відомі на Прикарпатті та за його межами виконавці: заслужений артист України Ярослав Борута та Христина Борута, заслужена артистка України Квітослава Гіга, заслужена артистка України Ірина Лончина, Оксана Романюк, Світлана Весна, Володимир Куртяк, Оксана Микицей, Ігор Івасів та Оксана Сливка.

Майже всі вони взяли участь у подячній Службі Божій, на яку були запрошені.

Після закінчення Літургії голова Молодіжної комісії та парох храму о. Віталій Дем’янець звернувся до всіх присутніх, дякуючи виконавцям за їхню участь у цій благородній справі, висловив бажання подальшої співпраці та нагородив подяками Молодіжної комісії за участь у благодійних концертах.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ