Молодіжний центр "РОВЕНІ"

З благословення правлячого Архієрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимира Війтишина Молодіжною комісією єпархії буде створено молодіжний християнський оздоровчо-відпочинковий духовно-реколекційний центр.

На земельній ділянці в урочищі «Ровені» села Рибне Тисменицького району Івано-Франківської області, де планується зведення молодіжного центру тривають підготовчі роботи.

Найперше, у планах провести дорогу до місця побудови центру. Для цього було зроблено очистку кущів та дерев у тих місцях, де пролягатиме дорога.

У квітня 2011 року тривали роботи, пов’язані з будівництвом дороги. Вона має з’єднати центральну дорогу з місцем, де будуватиметься духовно-реколекційний оздоровчо-відпочинковий центр.

Окрім того, з благословення Преосвященного Владики Кир Володимира Війтишина протягом січня-лютого 2011 року Молодіжною комісією Івано-Франківської єпархії УГКЦ було проведено 10 благодійних концертів по містах і селах Івано-Франківської області по збору коштів на будівництво молодіжного центру, а в травні 2011 року відбулася серія благодійних концертів в Італії під назвою «Разом – для молоді».

Концерти за участю відомих на Прикарпатті та за його межами виконавців: заслуженого артиста України Ярослава Борути та Христини Борути, заслуженої артистки України Ірини Лончиної, заслуженої артистки України Квітослави Гіги, Світлани Весни та Володимира Куртяка проходили в Біеллі, Болонії, Генуї, Новарі, Падові та інших місцевостях, де перебувають наші українці.

28 вересня 2011 р. на земельній ділянці в урочищі «Ровені» села Рибне відбулося освячення хреста та наріжного каменя під будівництво молодіжного християнського оздоровчо-відпочинкового духовно-реколекційного центру.

Чин освячення здійснив Правлячий Архієрей Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимир (Війтишин) у співслужінні голови Молодіжної комісії о. Віталія Дем’янця, ректора Духовної семінарії о. Олександра Левицького, священиків, відповідальних за працю з молоддю в деканатах та працівників Молодіжної комісії.

Праця над зведенням центру активно триває.

Всіх бажаючих долучитися до реалізації цієї справи просимо звертатися до Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ за адресою:

м. Івано - Франківськ, вул.Гарбарська, 20.

Тел. 0342 73-17-46 або 094-922-47-46

e-mail: [email protected]