Концерти «Разом –для молоді» в Італії

Як ми повідомляли раніше, в урочищі «Ровені» у с. Рибне Тисменицького району Івано-Франківської області планується спорудження духовно-реколекційного оздоровчо-відпочинкового центру.

З цієї нагоди Молодіжною комісією Івано-Франківської єпархії УГКЦ була проведена серія благодійних концертів під назвою «Разом –для молоді», кошти з яких були перераховані на будівництво даного комплексу.

На даний час виконавці, які брали участь у згаданих концертах, разом з головою Молодіжної комісії о. Віталієм Дем’янцем відвідують українські громади в Італії, несучи українську пісню і рідне слово тим, кого життя змусило покинути Батьківщину.

У концертах в Італії приймають участь відомі на Прикарпатті та за його межами виконавці: заслужений артист України Ярослав Борута та Христина Борута, заслужена артистка України Ірина Лончина, заслужена артистка України Квітослава Гіга, Світлана Весна та Володимир Куртяк.

Ці концерти також є благодійними, пожертви з яких будуть передані на спорудження згаданого духовного центру.

30 квітня концерт «Разом –для молоді» відбувся в італійському містечку Біелла, розташованому в Північній частині Італії біля підніжжя Апеннінських Альп в області Пьємонте, а 1 травня він з успіхом пройшов у м. Болонья.

Попереду на артистів чекають у Генуї, Новарі, Падові та інших місцевостях, де перебувають наші українці.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ