У Баварії відкрилась церква, побудована повністю зі снігу та льоду

383542411.jpg

   25-метрова церква зі снігу та льоду відкрилася 28 грудня у Баварії. На її будівництво пішло понад 1400 кубічних метрів снігу. Відкриття сніжної церкви приурочене до сторічного ювілею з моменту спорудження баварцями подібної споруди в знак протесту...

Пластуни Івано-Франківська передадуть Вифлеємський вогонь миру депутатам обласної ради

vvm_2011.jpg

   У п’ятницю, 30 грудня, станиця Івано-Франківськ Національної скаутської організації України Пласт проведе традиційну урочисту передачу Вифлеємського Вогню Миру депутатам на сесії обласної ради Івано-Франківська.
   Початок о 10:00 год.

Підсумки акції «Святий Миколай іде до сиріт»

2_28.JPG

    У неділю, 25 грудня, в Катедральному соборі святого воскресіння, що в м.Івано-Франківську, відбулась урочиста Божественна Літургія з нагоди завершення акції «Святий Миколай іде до сиріт».
«Сьогодні ми будемо просити в Бога для дітей-сиріт того, що неможливо купити, а лише випросити у щирій молитві, - благословення їх нелегкого життя, зростання в Божій ласці, здоров’ї та… родинному теплі...»

Спільноті віднови в Святому Дусі «Як Марія» – 10 років

DSC04448_1.JPG

   25 грудня 2011 року у катехитичному центрі при Катедральному соборі святого Воскресіння відбулося святкування 10-ї річниці заснування спільноти Віднови в Святому Дусі «Як Марія». Відзначення цієї події – це захід, метою якого було презентація спільноти, її харизм та основних форм діяльності, налагодження співпраці з іншими спільнотами Івано-Франківської архієпархії, спільне переживання дару спільноти.

Послання релігійних лідерів до учасників зустрічі Тезе в Берліні

images_1093.jpg

   Берлін, місто-символ для всіх, хто прагне подолати стіни поділу і відновити довіру, з сьогоднішнього дня по 1 січня приймає понад 30 тисяч молодих людей з усього світу. Вони прибули сюди з традиційним «Паломництвом довіри», надхненим екуменічною спільнотою Тезе. Учасникам зустрічі направили свої послання численні релігійні та громадські діячі.

Учасники ТЕЗЕ з Івано-Франківська вирушили до Берліну (фото)

DSCN3647.JPG

    У вівторок вранці, 27 грудня, у храмі Зіслання Святого Духа (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 103 б) учасники Тезе зібрались на Святу Літургію перед від'їздом на новорічну зустріч Тезе-2011-2012. Службу Божу очолив голова Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ о. Віталій Дем’янець у співслужінні працівників комісії та керівників двох груп учасників Тезе
о. Івана Саса та о. Зеновія Слоїка.

Спілкування івано-франківських пластунів з священиком

lelijka2_3d_0.gif

   У неділю, 25 грудня, в приміщенні Івано-Франківської станиці Національної скаутської організації України Пласт відбулася зустріч пластунок дівочого куреня №22 імені Марічки Підгірянки з священиком Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ о. Андрієм Заліським.

Більше 100 молодих осіб з Івано-Франківська візьмуть участь у Паломництві довіри ТЕЗЕ

DSCN3609.JPG

   У неділю, 25 грудня, у храмі Зіслання Святого Духа (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 103 б) відбулася остання зустріч учасників Тезе перед від’їздом до Берліну, яку провели о. Віталій Дем’янець, голова Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ, а також керівники двох груп учасників Тезе – о. Іван Сас та о. Зеновій Слоїк.

В Інтернеті запустили новий соціальний проект: «Я обираю українське»

___300px.jpg

   23 грудня 2011р. запустився новий соціальний проект – «Я обираю Українське!». Цей проект направлений на розвиток української культури, фільмів, молодих українських талантів, він направлений на те щоб розвивати відчуття патріотизму до своєї країни.

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру таксистам, що зустрічатимуть Різдво на роботі

1_12.jpg

   В п’ятницю, 23 грудня, відбулась передача Вифлеємського вогню миру таксистам міста. Вогонь привезли до міста представники Пласту — Національної скаутської організації України. Після молитви пластуни запалили свічки та лампадки понад двох десятків працівників транспортних служб, що зустрічатимуть Різдво поза межами рідних домівок.

Збір матеріалів

Радіо (online)

Друзі сайту

413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg

424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1177.jpg1179.jpgРадіо ДЗВОНИ - онлайн трансляціяimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ

bigmir)net TOP 100